Apie mus

MB Žaliasis Spindulys yra ekologinio-biodinaminio ūkio: "Miško sodai" produkcijos platintojas, užsiima švietėjiškų renginių, edukacijų ir sveikatingumo, ekologiškos gyvensenos mokymų veikla.
Ūkis įsikūres natūralioje, saugomoje Žemaitijos nacionalinio parko teritorijoje. Ūkis vienas iš pirmųjų Lietuvoje gavo biodinaminio ūkio sertifikatą bei "Demeter" ženklo turėtojo statusą. Šiuo ženklu visame pasaulyje žymima aukščiausios kokybės produkcija. Daugelis gaminamų produktų sertifikuoti ekologiškai.
Ūkyje gaminamos ekologiškos lietuviškų žolelių arbatos, prieskonių mišiniai, įvairių uogų ir žolelių milteliai, YAM šviesiosios šaknies produktai, sirupai, uogienės. Žolelės renkamos sertifikuotuose plotuose ir auginamos ekologiškai. Viskas gaminama rankomis, mažais kiekiais, todėl produktai visada geros kokybės, gero skonio ir kvapo. Kūno priežiūrai iš natūraliai auginamų ir renkamų augalų gaminamas augalų vanduo, natūralūs fitoliai, žolelių mišiniai vonioms. Augalų vanduo - tai vanduo, išgarintas prie žemos temperatūros iš žalio augalo, kuris turi tonizuojantį "gyvo vandens" efektą. Labai lengvai pasisavinamas, įsiurbiamas į žmogaus organizmą. Jis atitinka žmogaus tarpląstelinio skysčio sudėtį. Fitolių gamybai naudojamas šalto spaudimo alyvuogių, sezamų, migdolų aliejus ir natūralūs laukiniai augalai - jonažolė, kraujažolė, ugniažolė, barkūnas, medetka ir ramunėlė. Fitoliai tinka kūno, veido ir net vaikų odos priežiūrai. 
Pas mus galite įsigyti ir gretimų ūkių aukštos kokybės produktų: bičių medaus, natūralaus vaško žvakių ir kitų produktų.
Mūsų parduotuvėje rasite tai, kas draugiška gamtai ir naudinga žmogaus organizmui.